x
SEPETİM 0 Ürün / 0.00 TL
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1980 yılında kendi bahçesindeki kayısıları satarak, kayısı sektörüne başlayan ve daha sonra Malatya’da Eski hal yanında Öztürkler kayısı kuruyemiş adı altında perakende showrom mağazasını açarak faaliyetine devam eden müşteri pörtföyü ve mali yapısındaki olumlu gelişmelerle beraber 1995 yılında MALATYA ÖZTÜRKLER KAYISI KURUYEMİŞÇİLİK GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ ile kurumsal kimlik kazandı.

         Kurumsal kimlik kazanmasıyla Türkiyede (iç piyasada) kayısıda söz sahibi olduk.Tüm Türkiye’de gıda toptancıları marketler ve mağazalarda ürünlerimizi görebilirsiniz.

 Malatya Öztürkler kayısı kuruyemiş gelişimine devam ederken ihracat hayatında adım attı.ilk hedef Avrupa pazarıydı.İngiltere,Fransa,Almanya,sirbistan, Cezayir Tunus gibi ülkelere ihracatımızı devam ettirmekteyiz.2000 m2 tesisimizde yıllık 2500 ton kayısı işlemekte olan firmamızın  Azerbaycan ,ırak, Romanya,Singapur ve Malezya gibi ülkelerde bayileri bulunmaktadir.Malatya ÖZTÜRKLER KAYISI KURUYEMİŞ aile şirketi olup Erhan Ercan ve Emrah kardeşler tarafından ticari faaliyetlerini devam ettirmektedir.aynı zamanda perakende showroom mağazasında Malatyada kalitede ödün vermeden ürünlerini yüksek standartlar kalitesinde tüketiciye sunulmasını ve  müşteri memnuniyetini kendine prensip edinerek ticaret hayatına devam etmektedir. 

 

  Kalite politikamız.

 

Kayısı ve kuru meyve sektöründe faaliyet gösteren firmamizda kaliteli ve hijyenik mallar üretmek standartlar ve yasalar doğrultusunda zamanında ve her defasında yönetim sitemi doğrultusunda yürüttüğümüz projeleri sürekli iyileştirmek.kalite ve yönetim sistemi doğrultusunda çalışarak büyümek değimez politikamızdır.

Vizyonumuz

Kayısı ve kuru meyve sektöründe özellikle kendi el emeğimiz ile büyütüp geliştirebildigimiz farklı sunum tekniklerimizle önümüzdeki yıllar içinde türkiyede müşteri menuniyeti ve fiyat politikası ile türkiyede ilk markalardan biri olmak ..

Her zaman kalitenin adı olan MALATYA ÖZTÜRKLER KAYISI sürpriz yenilikleri ve zenginleştirilmiş geniş ürün yelpazesiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyor….

E-bülten Aboneliği Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için siz de yandaki kutucuğa E-posta adresinizi yazarak kolayca E-bültenimize Abone olabilirsiniz.
GÜVENDESİNİZ
Copyright 2019 Tüm hakları saklıdır.