x
SEPETİM 0 Ürün / 0.00 TL
Üyelik Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi
Teslimat ve Garanti
 
www.ozturklerkayisi.com için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.
 
Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir.
 
Normal şartlarda, www.ozturklerkayisi.com Cuma günleri sabah saat 10:00 dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
 
 
Sipariş teslimleri
 
İstanbul içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, İstanbul dışından verilen siparişler ise en geç 5 iş günü (Pazartesi -Cuma) içerisinde teslim edilir.
 
Sabah saat 10:00dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.
 
Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
 
 
Kategorilere göre özel teslimat şartları
www.ozturklerkayisi.com Örneğin büyük ölçekli bisiklet ve ürünlerde yapılan alışverişlerde, siparişin kime ne zaman, tam olarak hangi saatte ve hangi adrese gönderileceği ile ilgili bilgiler için Müşteri Hizmetleri Departmanı devreye girer.
 
Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...
 
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine e-posta göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.
 
İade koşulları
 
Müşteriwww.ozturklerkayisi.com dan kaynaklanan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde 7 gün içerisinde ürünü kargo bedeli ödemeksizin iade etme hakkına sahiptir.
7 Gün içerisinde iade edilemeyen ürün onaylanmış sayılıp iade kabul edilmemekedir.
Müşteri www.ozturklerkayisi.comdan kaynaklanmayan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde 7 gün içerisinde ürünün sadece kargo bedelini karşılamak suretiyle iade etme hakkına sahiptir.
 
Ürünün Kutu, Poşet, Ambalaj kayıp veya deforme olduğu durumlarda ürün iade alınmamaktadır.
 
www.ozturklerkayisi.com un tüm sistemi web tabanlıdır. Böylece kullanıcıların tanınması ve veri güvenliklerinin onaylanması işlemi hızla gerçekleşir. Bu işlemler sırasında web tarayıcılarına "cookie" adlı veriler gönderilen kullanıcıların, tek yapmaları gereken, bilgisayarlarını belirli aralıklarla güncellemektir.
 
Bilgi Güvenliği
 
Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi www.ozturklerkayisi.com personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.
 
www.ozturklerkayisi.com, kullanıcılardan derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
 
Bilgi Paylaşımı
 
www.ozturklerkayisi.com ; yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.
 
Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde, bu bilgiler www.ozturklerkayisi.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.
 
Güvenli Alışveriş Garantisi
 
www.ozturklerkayisi.com en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.
 
 
Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine www.ozturklerkayisi.com personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez.
E-bülten Aboneliği Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için siz de yandaki kutucuğa E-posta adresinizi yazarak kolayca E-bültenimize Abone olabilirsiniz.
GÜVENDESİNİZ
Copyright 2019 Tüm hakları saklıdır.